Ølufsgårdsvej

Oksevænget

Stokbrovej

Kontakt os

Det Gamle Mejeri

Email: dgm@dgm.nu
Tlf: 7516 9394

CVR: 21578231

Kommuner

Har du forespørgsler om tilbud mm. kan du udfylde formen nedenfor, så kontakter vi dig.

Medarbejdere

Pædagoger og personale

​Erik Nielsen

Forstander

Erik@dgm.nu

Steen Liestmann

Administrator

Steen@dgm.nu

Kirsten Vorup

Team leder Ø11

Kirsten@dgm.nu

Stine Engel

Team leder O15

Stine@dgm.nu

Claus Lyngholm

Multiværkstedsmedhjælper

claus@dgm.nu

Lene Larsen

Socialrådgiver

Lene@dgm.nu

Mariane Østervig

Kontorpersonale

Mariane@dgm.nu

Jeppe Grumsen

Pædagogisk Personale/Pædagog

​jeppe@dgm.nu

Birgitte V. Albrektsen

Pædagogisk Personale/Pædagog

birgitte@dgm.nu

Charlotte Kyndi Thorup

Pædagogisk Personale/Pædagog

charlotte@dgm.nu

Hans Jørgen Korsholm

Pædagogisk Personale/Pædagog

hjk@dgm.nu

Maibritt Franch Christensen

Pædagog

maibritt@dgm.nu

Gitte Moelsby

Vester Nebel Sø

gitte@dgm.nu

Helle Nørgaard Gundersen

Pædagogisk Personale/Pædagog

helleg@dgm.nu

Kinni Kim Nielsen

Pædagogisk Personale/Pædagog

kinni@dgm.nu

Michael McDougall Andersen

Pædagog

michael@dgm.nu

Morten Groth

Pædagog

morteng@dgm.nu

Steffen Jørgensen

Pædagog

steffen@dgm.nu

Stine Bjarnø Sinning

Køkkenværksted

stinebs@dgm.nu

Line Klitaa Gregersen

Pædagog/IT-Medie værksted

line@dgm.nu

Medarbejdere

Bestyrelsesmedlemmer

Finn Andersen

Formand

Lars Thomsen

Bestyrelsesmedlem

Claus Kostow

Bestyrelsesmedlem

Kent Munck

Bestyrelsesmedlem

H.C. Hansen

Bestyrelsesmedlem