Nebel Sø

Botilbud

STU

Kontakt os

Det Gamle Mejeri

Email: dgm@dgm.nu
Tlf: 7516 9394

CVR: 21578231

Kommuner

Har du forespørgsler om tilbud mm. kan du udfylde formen nedenfor, så kontakter vi dig.

Medarbejdere

Pædagoger og personale

​Erik

Nielsen

Forstander

Erik@dgm.nu

Steen

Liestmann

Administrator

Steen@dgm.nu

Lene

Larsen

Socialrådgiver

Lene@dgm.nu

Linda

Lanther

Socialrådgiver

LINDA@dgm.nu

Gitte

Moelsby

Driftsansvarlig Nebel Sø

gitte@dgm.nu

Mariane

Østervig

Administration / Nebel Sø

Mariane@dgm.nu

Stine

Engel

Teamleder afd. OS

Stine@dgm.nu

 Birgitte Vælds

Albrektsen

Teamleder afd. Ø11

birgitte@dgm.nu

Botilbud og STU personale

Bill Ditlevsen

Koordinator / Multiværksted

Bill@dgm.nu

Kira

Schøler

Køkkenværksted

KIRA@dgm.nu

 Line Therp

Klitaa

IT & Medier

line@dgm.nu

Anna

Erlang

It og medier /  Marketing

ANNA@dgm.nu

Lennon

Rasmussen

Multiværkstedet

Lennon@dgm.nu

Claus Lyngholm

De Grønne Pedeller /  Servicemedarbejder

claus@dgm.nu

Steffen

Jørgensen

Pædagog afd. Ø11

steffen@dgm.nu

Det Gamle Mejeri Pædagog

Ciara Malin Mcelwee

Jakobsen 

Pædagog afd. Ø11 

ciara@dgm.nu

Det Gamle Mejeri Personale

Ann Vivelsted

Christensen 

        Pædagogisk koordinator afd. OS

Ann@dgm.nu

Jeppe Grumsen

Pædagog afd. OS medarbejdervalgt tillidsrepræsentant

​jeppe@dgm.nu

Helle Nørgaard

Gundersen

Pædagogisk personale afd. OS

helleg@dgm.nu

Michael

McDougall 

Pædagog afd. Ø11 / sikkerhedsrepræsentant 

michael@dgm.nu

Maibritt Franch

Christensen

Pædagogisk personale afd. Ø11

maibritt@dgm.nu

 Sandra Marianne

Lassen

Pædagog afd. OS

sandra@dgm.nu

Ersen

Seker

Pædagogisk personale afd.Ø11

ersen@dgm.nu

personale put and take

Daniel

Gjerlufsen

Pædagogisk personale afd. Ø11

DANIEL@dgm.nu

Pædagogisk personale Det Gamle Mejeri

Per  Franklin

Hede

Pædagogisk personale afd. Ø11

per@dgm.nu

Hans Jørgen

Korsholm

Pædagog afd. OS

hjk@dgm.nu

personale put and take

Karina

Smedegaard

Pædagogisk personale afd. OS

KaRINA@dgm.nu

personale put and take

Mette

Pedersen

Pædagog afd. Ø11

METTEP@dgm.nu

Medarbejdere

Bestyrelsesmedlemmer

Finn Andersen

Formand

Lars Thomsen

Bestyrelsesmedlem

Claus Kostow

Bestyrelsesmedlem

Johnny Hvilshøj

Bestyrelsesmedlem

dgm personale

Patrizia Madsen

Bestyrelsesmedlem

Lars Friis Sørensen

Bestyrelsesmedlem

Jeppe Grumsen

Medarbejdervalgt repræsentant

Jeppe@dgm.nu