Nebel Sø

Botilbud

STU

Kontakt os

Det Gamle Mejeri

Email: dgm@dgm.nu
Tlf: 7516 9394

CVR: 21578231

Kommuner

Har du forespørgsler om tilbud mm. kan du udfylde formen nedenfor, så kontakter vi dig.

Medarbejdere

Pædagoger og personale

​Erik Nielsen

Forstander

Erik@dgm.nu

Steen Liestmann

Administrator

Steen@dgm.nu

Lene Larsen

Socialrådgiver

Lene@dgm.nu

Stine Engel

Teamleder O15 / S2 / Ø11

Stine@dgm.nu

Iben Guldberg Julius

Teamleder H3

iben@dgm.nu

Mariane Østervig

Administration / Nebel Sø

Mariane@dgm.nu

Gitte Moelsby

Driftsansvarlig Nebel Sø

gitte@dgm.nu

Botilbud og STU personale

Bill Ditlevsen

Koordinator / Multiværksted

Bill@dgm.nu

Claus Lyngholm

De Grønne Pedeller / Multiværksted / Servicemedarbejder

claus@dgm.nu

Stine Bjarnø Sinning

Køkkenværksted

stinebs@dgm.nu

Det Gamle Mejeri kontakt

Stephanie Klingenberg

Marketing / IT & Medier

Stephanie@dgm.nu 

Line Therp Klitaa

Pædagog Ø11 / IT & Medier

P.t. på barsel

line@dgm.nu

Jeppe Grumsen

Pædagog O15 / S2 / IT & Medier

​jeppe@dgm.nu

Michael McDougall Andersen

Pædagog Ø11

michael@dgm.nu

Morten Groth

Pædagog Ø11

morteng@dgm.nu

 Birgitte Vælds Albrektsen

Pædagog Ø11

birgitte@dgm.nu

Hans Jørgen Korsholm

Pædagog Ø11

hjk@dgm.nu

Steffen Jørgensen

Pædagog Ø11

steffen@dgm.nu

Personale DGM

Katrine Jacobsen

Pædagogstuderende Ø11

Katrinej@dgm.nu

dgm personale

Ann Vivelsted Christensen 

Pædagog O15 / S2

Ann@dgm.nu

Kinni Kim Nielsen

Pædagog O15 / S2

kinni@dgm.nu

Helle Nørgaard Gundersen

Pædagogisk personale O15 / S2

helleg@dgm.nu

Sandra Marianne Lassen

Pædagog H3

sandra@dgm.nu

Mona Sommer

Pædagog H3

P.t. på barsel

mona@dgm.nu

dgm personale

Lisa Kjærgaard Bruun

Pædagogisk personale H3

LISA@dgm.nu

Mai-Britt Franch Christensen

Pædagogisk personale H3

maibritt@dgm.nu

personale put and take

Karina Smedegaard

Pædagogisk personale H3

KaRINA@dgm.nu

Medarbejdere

Bestyrelsesmedlemmer

Finn Andersen

Formand

Lars Thomsen

Bestyrelsesmedlem

Claus Kostow

Bestyrelsesmedlem

Johnny Hvilshøj

Bestyrelsesmedlem

dgm personale

Patrizia Madsen

Bestyrelsesmedlem

Lars Friis Sørensen

Bestyrelsesmedlem

Morten Groth

Medarbejdervalgt repræsentant

morteng@dgm.nu